איך לגלוש עצמאית ברשת האינטרנט

להורדה מיידית, המדריך הקל והפשוט
בו תוכל לגלות את כל הסודות על הכרת המחשב והאינטרנט לגולש המתחיל

 

מאת: ליאורה מרום 

ספר דיגיטאלישלום לך,

האם אי פעם רצית לדבר בשפה של הנכדים?

האמן לי, אני ממש יכולה להתחבר לזה גם. אני הייתי בדיוק באותו המצב במשך שנים. האמת, עשיתי כל כך הרבה שגיאות שאני נבוכה מידי אפילו להודות בהם.

גם אני חוויתי תקופה שבה חשתי שכולם מתקדמים ואני נשארת מאחור ולאחר חיפושים וניסיונות רבים שכללו כמובן טעויות לאורך הדרך מצאתי את הפתרון. להתחיל וללמוד צעד אחר צעד תוך תרגול מתמיד וחזרה על החומר הנלמד.

למזלך, אני מצאתי את הפתרון…

מאז כל הכשלונות שהיו לי, השקעתי מאמצים ומשאבים רבים ללמוד כל מה שאני יכולה על  מחשבים. היו לילות שפשוט לא ישנתי והצלחתי לצבור מעל 15 שנים של ניסיון רב. כיום אני כבר נחשבת מומחית בתחומי ואני בהחלט יכולה לסייע לך.

ברשותי גם תואר שני בחינוך, במגמת תקשוב ולמידה. תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות. במהלך השנים הדרכתי קבוצות ויחידים בנושאים רבים ומגוונים בתחום המחשבים. אני מרצה ליישומי מחשב, גרפיקה ממוחשבת ובניית אתרים במכללת אתגר. מדריכה יישומי מחשב ברשויות מקומיות ובארגונים שונים. מלמדת ילדים, נוער, מבוגרים וגמלאים.

 

איך המדריך שלי עומד
לעזור לך… אחת ולתמיד

 

לאורך שנים רבות התשוקה שלי הייתה לעזור לאנשים רבים ככל שאפשר. לא פעם שמעתי מחברי ומבני משפחתי שכדאי שאקח את כל הידע שצברתי לאורך הזמן ואכתוב מדריך מסודר כדי לעזור לאנשים רבים ככל שניתן. אז בסופו של דבר החלטתי שהגיע הזמן, כתבתי את המדריך שלי ואני מוכנה לחלוק אותו איתך ממש עכשיו.

בתוך המדריך שלי, תגלה את המידע העדכני ביותר, הטיפים החשובים ביותר, ובעצם כל מה שאתה צריך לדעת על צעדים ראשונים במחשב ובאינטרנט כשכתבתי את המדריך חשבתי על העיקרון הפשוט של “פחות זה יותר”. במקום לכתוב לך מדריך עמוס בתכנים לא רלוונטיים ‘רק’ כדי לנפח אותו ולגרום לו להיות עבה יותר – לכן החלטתי לכתוב מדריך תכליתי שתוכל לקרוא אותו במהירות רבה ולהשתמש בו במיידית!

האנשים שכבר היה להם את ההזדמנות לראות את המדריך הזה שלי אמרו לי שהמידע שנמצא במספר העמודים הבודדים של המדריך שווה מאות שקלים ושאני צריכה למכור אותו במחיר הרבה יותר גבוה.

אני מודה, לא השקעתי בגרפיקה משוכללת או בעיצוב מלהיב – אני לא מעצבת גרפית. האמת היא שאם כל מה שאתה רוצה זה גרפיקה מלהיבה אז זהו לא המדריך בשבילך, אבל אם אתה מחפש תוכן איכותי רב שתוכל להסתמך עליו, שנכתב על-ידי מישהו שמבין בנושא, אני בהחלט יכולה לסייע לך! המדריך הזה שלי, הוא המדריך עבורך והוא יסייע לך רבות.

במדריך תוכל למצוא את הדרכים הטובות ביותר התחיל לעבוד עם המחשב והאינטרנט ללא כל חשש.

 

למה המדריך שלי בנושא מחשבים ואינטרנט
מתאים לאנשים כמוך וכמוני

 

אם קראת והגעת עד לנקודה זו, אתה בטח שואל את עצמך האם המדריך הזה מתאים לך, נכון? אז הנה העניין: אני מבטיחה לך שכל הסודות והידע האיכותי שאני חולקת במדריך מתאימים לך, מתאימים למשפחה שלך ואפילו מתאימים לחברים שלך.

אבל אם מכל סיבה, לא תהיה מרוצה מהתוצאות, אנא הודע לי ואני אחזיר לך את כל הכסף חזרה 🙂

ההשקעה שלך במדריך המיוחד שלי היא 19 שקלים בלבד. אתה בטח שואל את עצמך מה התרגיל ולמה המחיר של המדריך שלי כל-כך נמוך, נכון? אני רוצה להיות כנה איתך. אני מתכוונת להעלות את המחיר של המדריך בזמן הקרוב. בינתיים אני מציעה אותו לך (וכל מי שיגיע לאתר שלי) במחיר של 19 שקלים בלבד לפי התנאים הבאים:

קרא אותו ונקוט בפעולה ולאחר מכן תכתוב לי תגובה כתובה על איך המדריך שלי סייע לך בבלוג שלי. זה כל מה שאני מבקשת ממך. אני רוצה את התגובה הכי כנה שלך וכך תסייע לי לשפר את המדריך שלי לטובתך ולטובת קוראים עתידיים שישלמו מחיר מלא עבור המדריך הזה!!!

זה הזמן שלך להגיע להחלטה…

כדי לקבל גישה מיידית להורדה של המדריך שלי, לחץ על כפתור הרכישה: “אני רוצה את המדריך עכשיו!” כאן למטה…

 

הורדה מיידית

איך “לגלוש עצמאית ברשת האינטרנט”
קח אותו היום במחיר 19 שקלים בלבד
לזמן מוגבל בלבד

 

 

עדין לא בטוח על ההחלטה של 19 שקלים? המשך לקרוא!

אני יכולה להבין למה אתה רוצה להיות זהיר. אחרי הכל, מעולם לא נפגשנו, אתה לא ממש מכיר אותי ואני לא מכירה אותך. זאת אחת הסיבות שהמחיר של המדריך במחיר כל-כך נמוך.

אני מקווה שתוכל להגיד לעצמך: “ואוו, זה רק  19 שקלים, מה יש לי בעצם להפסיד?!”. התשלום שלך מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי בפייפאל (PayPal) וזה מאובטח לחלוטין על-ידם ועומד בכל התקנים הנדרשים. אני יודעת שאתה תוכל להפיק המון מהמדריך שלי שניסיתי להקל עליך בכל דרך אפשרית.

תן אמון בי ואני מבטיחה להחזיר לך ובענק עם המידע האיכותי שאני יחלוק איתך במדריך שלי. כבר אמרו לי שאני צריכה לגבות לפחות פי 10 על המדריך הזה, אבל אני לא רוצה לעשות זאת עד אשר אקבל את כל התגובות שאני רוצה לקבל על המדריך המדהים הזה, מקוראים כמוך.

צעד קדימה עכשיו, קח את המדריך שלי ותוכל לקבל את כל מה שרצית ויותר היום!

 

אחריות ללא אותיות קטנות:
קבל את כספך חזרה ללא כל שאלות!

רכוש את המדריך המיוחד שלי ואם לאחר 30 ימים תחשוב שזוהי אינה ההשקעה הטובה ביותר שעשית, ושהמדריך לא ענה לציפיותך, קל להבנה, צעד-אחר-צעד, פשוט שלח אלי מייל מיד לאחר 30 הימים ותקבל החזר מלא ואדיב של כל כספך, ללא כל שאלות או השגות. כן! עד כדי כך אני משוכנעת שהמדריך הזה ישנה את חייך מקצה לקצה, ומוכנה להתחייב על כך ללא כל “אותיות קטנות” הסיכון כולו עלי – ולך אין מאומה להפסיד – רק להרוויח, ובגדול!

בהצלחה!

ליאורה

נ.ב. אתה חייב לנקוט בפעולה עכשיו! אני באמת לא יודעת כמה זמן אני אציע את המדריך במחיר הנמוך הזה של 19 שקלים. כפי שהסברתי, זהו מחיר מיוחד נמוך במיוחד, עד שאני אקבל מספיק תגובות מקוראים חשובים כמוך. אני שומרת לעצמי את הזכות להעלות את המחיר בכל רגע נתון וללא כל אזהרה מראש. לכן, עכשיו זה הזמן הנכון ללחוץ על כפתור הרכישה “אני רוצה את המדריך עכשיו!” כאן למטה…

 

 

נ.ב.ב הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות עכשיו הוא כלום. כך לבטח לא תתקדם קדימה והזמן שהשקעת בקריאת העמוד הזה, נזרק לפח. אל תיכנע לפחד לצעוד קדימה. ההשקעה הקטנה שלך כאן תאפשר לי לחלוק איתך את כל הידע והניסיון הרב שלי. אתה לא תצטער על-כך – אני מבטיחה לך! אז בוא נסיים את המכתב הזה עכשיו… לחץ על הכפתור הרכישה “אני רוצה את המדריך עכשיו!” כאן למטה…

 

ארכיון